CAT CITY

 

Cat City Tayvanlı bir marka olan ‘A Cat Thing’ tarafından tasarlandı. Kedilerin karton kutuları ne kadar sevdiklerini biliyoruz. Tayvanlı tasarımcılar bundan faydalanarak kediler için sıkılmadan özgürce istediklerini yapabilecekleri, dinlenebilecekleri ve hatta gizlenebilecekleri keyifli bir yaşam alanı tasarlamak istemişler. Kediler için oda, oturma odası, balkon, rampa gibi alternatif modüllerin birleşimden oluşan yaşam alanlarından bahsediyoruz.

Kediler İçin Tasarlanan Bir Şehir: Cat City

Cat City, modüler özel tasarım kutulardan meydana geliyor.Her biri birbirleriyle bağlantı kurulabilecek farklı geçiş alanlarına sahip karton kutular, kediniz için istediğiniz alanı yaratmanızı sağlıyor.

İstenilen şekilde döndürülüp bağlayabileceğiniz ve sayısını arttırarak genişlete bileceğiniz değişime müsait modüler yapısı ile kedinizin sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebileceği yaratıcı ve keyifli bir tasarım.

Aynı zamanda minimal ve geometrik tasarımıyla da yaşam alanlarınızla uyumlu, şık tasarımlar olmuş. Tüm ürünler ve ambalajları geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak elde edilmiş ve kullanıcılar için anlaşılabilir, kolay bir montaj süreci sunulmuş.

ROAS Architecture Design

admin
Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir