COVE CHAIR

 

Foster + Partners tarafından tasarlanan Cove Chair insanlara mahremiyet alanı sağlamak amacıyla tasarlanmış. İtalyan marka Poltrona Frau tarafından üretilen sandalye insanların çalışabilmeleri veya yalnız kalabilmeleri için özel bir yaşam alanı sunuyor.

Size kendi mahremiyet alanınızı sunan Cove Chair…

Sandalyenin tasarımına bakacak olursak dairesel hatlara sahip, geniş ve rahat bir oturma alanı sunuyor. Firma tasarım şeklinin oluşum aşamasını, mevcud alanlara uyum sağlamayı amaçlarken ortaya çıktığını dile getiriyor. Sandalyenin iç yapısında ise sırt bölümünü destekleyecek ve kollarınızı dayayabileceğiniz kavisli alanlar oluşturulmuş. Ayrıca entegre olabilen USB kablo yeri de bulunan tasarımda isteğe bağlı olarak bir güç kaynağı ve masada yer alıyor.

Vücut pozisyonuna adapte olmaya çalışan sandalye konfor anlamında da sizi memnun edecek.

Bu tasarım ister bilgisayar kullanın ister kitap okuyun veya yemek yiyin. Tüm bu aktiviteleri yaparken vücut yapınızın rahat edebileceği pozisyonlar düşünülerek en ergonomik tasarım ortaya konmuş. Cove Chair bir bireyin dinlenmek veya çalışmak için kullanabileceği ve bunu yaparken mahremiyetini de sağladığı bir ürün tasarımı olmuş. Kamusal alanlarda bizlere her türlü bireysel aktiviteyi sunacak olan bu sandalyeler ile çalışma ortamlarında da verimlilik arttırabilir gibi duruyor.

Italian Brand: Poltrona Frau

admin
Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir