16 Nisan 2018 admin

GATE SHELVES

 

Her türlü kullanıma adapte olabilen raflar ‘GATE’

Tasarımcı bu mobilyayı tasarlarken raflara konulan eşyaların zaman içinde değişebileceğini ve zamanla değişen bu ürünler skalasına uyum sağlayabilecek yerleştikleri ortamlarında değişime uyum sağlayabilen bir ürün çıkarmayı hedeflemiş.

Artem Zakharchenko tarafından tasarlanan Gate, bir raf ünitesinden çok daha fazlası…

Metal bir iskelet üzerine yerleştirilen hareketli ahşap paneller, yeri geliyor eşyalarını yaslayacağınız bir alın yüzeyine veya bir raf zeminine dönüşüyor. Ne kadar yere ihtiyacınız olduğunu veya üzerine ne koymak istediğinize göre işlevi de uyum sağlıyor.

İhtiyaca uyum sağlayabilme düşüncesi ana fikir…

Gate’de rafların konumlanacakları yerlere kendiniz karar verebiliyorsunuz. Raflar işlevsellik yönünden de ihtiyaca fazlasıyla karşılık veriyor. Örneğin bu raflar şarap bardaklarınızı depolama alanı, bir masa, ayakkabılarınız için bir raf, aksesuarlarınız için askılık ve hatta evcil hayvanınız için bir oturağa yaşam alanına bile dönüşebilir. Neyi ve nasıl koyacağınız tamamen sizin elinizde.

      Author:Artem Zakharchenko  / Manufacturer:BORISOV

Ürünün bu uyum sağlama özelliği de sadece evleriniz de değil restoranlar, ofisler ve belki bir kreş de bile ihtiyaca fazlasıyla cevap verecektir. Ticari alanlarda kullanım olanağı da bu ürünün fazlasıyla tercih edileceğini gösteriyor.

ROAS Architecture

admin
Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir