JAL LIGHTING

 

Bir el sanatları ürünü; JAl Aydınlatma

MOS Design tarafından tasarlanan JAL, cam iki koniğin birleşiminden oluşuyor. Tasarımcılar kum saatinden yola çıkmışlar ancak, bu tasarımda boşlukları kum yerine ışık ve sizin tercih ettiğiniz farklı objeler dolduruyor. İki yönlü de kullanılabilen bu aydınlatma depolama elamanına da dönüşebilen dekoratif bir tasarım. Şeklinden dolayı istediğiniz yönde kullanma özgürlüğü veriyor ve sizin o anki ihtiyacınıza hizmet ediyor.

Tasarımın çıkış noktası SAFLIK.

Farklı renklerde,boyutlarda ve malzeme alternatifleriyle çeşitli seçenekler sunulmuş. Jal’ın kum saati şekli ise Ünlü cam üfleyicisi Ferran Collado elinden çıkma. Kum saati şekli verilirken lambanın kablosunun hareket edebilmesini sağlayacak kadar alanda unutulmamış. Ayrıca kablo rengi içinde alternatifler mevcud. Aydınlatma elemanı ise LED ampul olduğundan fazla ısınmıyor böylece içine koyacağınız eşyalarınızda zarar görmemiş oluyor.

HAYAL GÜCÜNÜ kullan ve kendin tasarla...

Kullanma özgürlüğü tamamen sizin elinizde. İster çocuğunuzun kalemliğine dönüşsün isterseniz sehpanızın üzerindeki bir vazoya veya akvaryuma. JAL Aydınlatma tamamen sizin tercih edeceğiniz işleve hizmet eden sade ve şık bir tasarım olmuş.

ROAS Architecture Design

admin
Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir