7 Mart 2018 admin

ROLAR BLINDS

Nathan Webb tarafından tasarlanan Rolar Perdeler, dekoratif görselliği ve işlevi bir araya getirerek kullanıcılara sıradan bir perdeden daha fazlasını; temiz enerji çözümünü sunuyor.

Günümüzde büyük konut projelerinde güneşten korunma fikri genellikle güneş panelleriyle sağlanıyor. Ancak bu tercih panel montajı ve son derece zaman alıcı olması anlamına geliyor. Rolar Perde ise daha uygun bir alternatif seçeneği olarak sunulmuş.

Tasarımcı: Nathan Webb

Teknoloji ve Tasarım bir arada

‘Rolar Perdeler’ ile güneşten korunurken depolanan güneş enerjisiyle elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz bir tasarıma sahip oluyorsunuz. Perdeler, fotovoltaik baskı tekniğiyle üretilmiş ve grafik desenlerle tasarlanmış. USB bağlantı noktaları aracılığı ile kolayca erişilebilir hale getirilmiş. Ayrıca Enerjiyi depolayan silindirik güç kaynağını çıkartabiliyor ve yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Günümüzün problemlerinden enerji tüketimi sorununu düşündüğümüzde temiz ve masrafsız bir enerji kaynağı olan Güneşten faydalanma fikri sizce de tamda ihtiyacımız olan şey değil mi? Projede zaten güneş enerjisine olan talep artışına cevap vermeyi amaçlıyor. Kısacası Rolar Perde teknolojiyi ve tasarımı bir araya getiren sürdürülebilir bir ürün.

 

admin
Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir