9 Nisan 2018 admin

FEBO

 

Güneş ışığını çizim yapmak için kullandığınız bir araç olarak hayal edin. Kalem veya bir pastel boyadan bahsetmiyoruz. İtalyan tasarımcılar Paola Papetti, Francesco Padayan ve  Rosalia Galeano çizim yapma aktivitesini farklı bir noktaya taşımışlar ve güneş ışığını bir kalem gibi kullananan FEBO adında bir ürün tasarlamışlar.

Kişiselleştirdiğiniz eşyalarla sevdiklerinize anlamlı hediyeler verin…

Çizim deneyiminizi enteresan gidiş yoluyla benzersiz hale getiriyor.Tasarım doğayı yaratıcı ve kalıcı sanat eserlerine dönüştürmeyi amaçlıyor. Büyüteç, bir camın güneş ışığını toplayarak düştüğü noktayı yakmasıyla çizme eylemini gerçekleştiren araç bir kalemle yapamayacaklarınızı hayata geçirme şansı veriyor.

Designers: Paola Papetti / Francesco Padayan / Rosalia Galeano

Febo kullanımı basit bir ürün. Tasarımı ahşap ve cam birleşimiyle dayanıklı ve şık bir görünüşe sahip. Ahşap gövdesi, seçilen nesneyi yerleştirdikten sonra güneş ışığını odaklamaya yardımcı oluyor. Büyüteç görevi görerek ışığı çizilecek yüzey üzerinde topluyor. Minimal görüntüsü, boyutu ve kullanımı rahat tasarımı yanınızda taşımayı kolaylaştırıyor. Her ürün bir çift lens, koruma gözlüğü ile geliyor ve farklı renk alternatifleriyle ürününüzü kişiselleştirme şansınızda var.

 

Sevdiğiniz eşyalarınızı bu ürün sayesinde kişiselleştirme şansı bulacaksınız.

Febo’nun kullanımı da kolay. Öncelikle her zaman ilk olarak koruma gözlüğünüzü takın.Ürünü çizim yapacağınız eşyanın üzerine koyun, güneşi arkanıza alın ve yüzeyi dikey olarak yatırın. Ürünün özel tasarımı sayesinde çizimi net bir şekilde takip edebiliyorsunuz. Febo ile çizim yapmadan önce yapacağınız çizimi bir kalemle taslağını iz şeklince çıkabilirsiniz. Bu izi takip etmek sizin işinizi kolaylaştıracaktır.Ayrıca ahşap, kontrplak, karton, mantar ve deri çizim yapabileceğiniz uyumlu yüzey malzemelerinden.


Bu tasarımın, çizimlerinizin benzersiz, özel ve kullanımının kolaylığı en önemli özellikleri. Çizim yapma konusunda yetenekli olmanıza da gerek yok. Yanında bulunan şablonlarla sizlerde yaratıcı ürünler çıkarabilirsiniz.

ROAS Architecture Design

admin
Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir