fbpx

PRODÜKSİYON

Marka veya firmanızın tanıtımı için, görsel destekli kurumsal kimlik yaratmak, müşterilerinize güven vermek, internet üzerinden 360 derece tur imkânı sağlamak ve reklam filmlerinizi profesyonel bir kanalla yaptırmak istiyorsanız ROAS sizin için doğru adres… ROAS, firmanızın ihtiyacı olan kurumsal tanıtım/reklam filmi, kurumsal mimari fotoğraf çekimi, katalog çekim ve dizaynı, drone ile hava çekimi ve 360° sanal tur hizmetlerini profesyonel, kaliteli ve modern bir şekilde sağlar. Çekimler geniş ekipman parkurunda profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır, ortaya çıkan sonuçlar paylaşılır ve farklı bakış açılarıyla incelenir. Firmanıza kadrajımızdan bakarken memnun olmanız için gerekli tüm çalışmalar yapılır. Size yalnızca işinizle gurur duymak kalır.

ROAS olarak sunduğumuz prodüksiyon hizmetleri:

reklamvetanitim

REKLAM VE TANITIM FİLMİ

Günümüzün modern dünyasında, yazılı ve karmaşık tanıtımlardan çok video ve reklamlar tercih edilmektedir. ROAS, firmanızın tanıtımında da çözüm ortağınız olarak, kurumsal tanıtım filmi veya reklam filmi ihtiyacınızı taze ve yaratıcı fikirlerle karşılıyor. Tanıtım filminin en önemli noktası neyin, kime, nasıl aktarılacağı mevzusudur. Bu bağlamda firmanızı potansiyel müşterilerine en doğru şekilde tanıtabilmek için, hedef kitle analizlerinden sonra en profesyonel prodüksiyon hizmetlerini kapınıza getiriyoruz.

reklamvetanitim
havacekimi

HAVA ÇEKİMİ

Hava çekimi, dronelar ve multihelikopterler gibi insansız araçlarla, bir mekanın, projenin ya da kişi fotoğraflarının havadan çok yönlü olarak çekimlerinin yapılmasıdır. Hava çekimleri, yerden yapılan çekimlere göre bambaşka perspektif ve kadrajlardan yapıldığından görsel haz sunar ve tanıtımınızın gerçek anlamıyla her açıdan yapılmasını kolaylaştırır. Böylece tanıtımda doğru bilgiler vererek gerçek alıcılara ulaşmanız mümkün hale gelir.

havacekimi
urunvekatalog

ÜRÜN VE KATALOG ÇEKİMİ

Katalog, firmaların hizmetlerini hedef kitleye birinci elden tanıttıkları kitapçıktır. Katalog çekimi hizmetimiz ile ürün ve hizmetlerinizin alıcı gözünde ilk izlenimini çekici kılmayı hedeflemekteyiz. Ürün çekimi de en az katalog çekimi kadar önemlidir. İlk bakış her zaman özeldir diyor ve ürünlerinizi ve marka kimliğinizi en iyi yansıtacak perspektiflerle ürün ve hizmetlerinizin profesyonel çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

urunvekatalog
sanaltur

360 ° SANAL TUR

360

360 derece sanal tur çok açılı kameralar sayesinde, bir mekanın online platformlardan da içindeymiş gibi gezilebilmesine olanak tanır. Sunduğumuz bu hizmeti firmanıza katarak rakiplerinizden farklılaşmak için işinize yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. 360 derece sanal tur hizmeti kapsamında; mekanınızı henüz sizinle tanışmamış müşterilere en iyi şekilde tanıtabilir, kısa zamanda onlarca mekan gezdirebilir, bunları yaparken hem zamandan tasarruf edebilir hem de hizmetinizin gerçek alıcılarına ulaşabilirsiniz. Üstelik 360 derece sanal tur hizmeti tüm cihazlar ile entegre olup, ayrı bir görüntüleme aracı gerektirmeden mobilden, bilgisayardan ya da tabletten kolayca kullanılabilir.

sanaltur