fbpx

MARKA TASARIM

Marka tasarım alanında sunduğumuz hizmetler; grafik tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya ve basım hizmetleridir. Marka tasarım ekibimiz, firmanızın hitap ettiği kitleye erişerek %100 etkileşim sağlarken, markanızın ruhunu da tam anlamıyla yansıtacak kimliğe hayat verir. Pozitif izlenimler bırakacak, rakiplerinizden farkınızı ortaya koyacak ve markalaşmak için firmanızı zirveye taşıyacak ticari kimliğiniz tecrübeli ve kreatif kadromuzla emin ellerde…

grafiktasarim

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım markalaşmanın ana kollarından biridir ve markanızı öne çıkaracak tasarımların üretilerek görsel ortama aktarılması demektir. Yaratıcı tasarım ekibimiz, markanızın hitap ettiği kitleyi inceleyerek, potansiyel müşteri profilinize en uygun projelere hayat verir. Grafik tasarım projeleri, müşterilerinize uyum sağlamanın yanı sıra, markanızın ruhunu da yansıtacak şekilde tasarlanır. Gerek dijital, gerek basılı ortamlarda yüksek etkileşim alan tasarım projeleri, markanıza prestij ve değer katar.

grafiktasarim
kurumsalkimlik

KURUMSAL KİMLİK

kurumsal-kimlik

Ticari kimliğinin altında her firmanın farklı spesifik özelliklere sahip olduğunun bilincinde olarak, firmanıza özel uçtan uca proje bazlı çalışmalar yürütmekteyiz. Kurumsal kimlik yaratma sürecinin yalnızca logo ve kartvizitten ibaret olmadığını biliyor, firmanızı; kuruluş, misyon, vizyon ve gelecek planları açısından ele alarak en uygun kimliği yaratıyoruz.

kurumsalkimlik
sosyalmedya

SOSYAL MEDYA

sosyal-medya

Sosyal hayatın online dünya üzerinden yürütüldüğü günümüzde, tanıtımınızın beklenen etkileşimi alabilmesi için sosyal medya kanallarını kullanmak kaçınılmaz bir yöntemdir. Sosyal medya reklamcılığı doğru metotlarla yapıldığında markanıza değer katar ve isminizi geniş kitlelere duyurmanıza yardımcı olur. ROAS’ın sosyal medya uzmanları, tanıtımınızın hedef kitlesini belirleme, tanıtımı sürece yayma, reklama yönelik strateji geliştirme, yatırım, harcama ve yayın planlama konularında titizlikle çalışarak doğru kitleye, doğru zamanda ve doğru iletişim diliyle tanıtım yapılmasını sağlar.

sosyalmedya
basim

BASIM

Kurumsal firmaların markalaşması için dijital ortamlardaki reklamların yanı sıra basılı tanıtım araçlarına da ihtiyaç duyulur. ROAS, kurumsal kimlik ürünleri, ambalaj ürünleri, pazarlama ürünleri, promosyon ürünleri, etiket ürünleri, kafe restoran ürünleri gibi reklam projenizi destekleyici ürünlerin tasarım ve basımını büyük bir titizlikle gerçekleştirir.

basim