fbpx
Mimari ve İç Mimari Tasarım

Alaçatı Evleri

Alaçatı konsepti ile tasarladığımız Alaçatı Evleri projesinin Örnek Villa iç ve dış mekan tasarımlarını yapmaktan büyük keyif aldık.

Proje Bilgisi

Toplam kullanım alanı 192 m² olan 3 kattan oluşan Alaçatı Evleri, ikiz dairelerden oluşmaktadır. Bir daire tipinin tasarımına baktığımızda 1. katında 32 m² salon, 15 m² mutfak, 5 m² wc ile birlikte 13 m² karşılama alanı ve hol görüyoruz. 2. katında  34 m² yatak odası ve giyinme odası, 5.5 m² ebeveyn banyosu ile 29 m² olan ikinci bir yatak odası ve geniş bir hol mevcut. 3. ve son katta ise 19.5 m² yatak odası ve 3.5m² kiler  mevcut. Bu katta bulunan teras ise kaliteli vakit geçirmek adına büyük bir ayrıcalık.

  • SHARE:

Villa Projesi

Projeye Alaçatı konseptine uyumlu dış mekan tasarımlarını işleyerek başladık. Sonrasında dış mekanla bütünlük sağlayacak fikirlerle iç mekan tasarımlarını da uyguladık.

3 kattan oluşan villada, her alanı deniz kasabası konseptinden uzaklaşmadan tasarlamaya özen gösterdik. Sonunda ortaya çıkan görseller bizleri de ve müşterimizi de mutlu etti. Ortaya çıkan güzel proje kadar keyifli bir çalışma süreciydi bizler için.

  • CLIENT:

    İmar İnşaat

  • DATE:

    2016

  • LOCATION:

    Manisa