fbpx
Mimari Tasarım

B.E Konut Projesi

İzmir’de yaşayan Burak Bey için, huzurla yaşayacağı, doğadan ilham alarak doğal tonlarda ve malzemelerle tasarladığımız master yatak odası projesi.

Proje Bilgisi

Değerli müşterimiz Burak Bey’in, İzmir’de bulunan dairesi için, doğanın rahatlatıcı etkisinden yola çıkarak master yatak odası tasarladık. Kullandığımız farklı dokulara sahip ahşap kaplamalar, yeşil ile kombinlendiğinde ortaya huzurlu bir yatak odası çıktı. Ayrıca odanın sahip olduğu volumü en iyi şekilde değerlendirmek için tasarlanan gömme dolaplar, dağınık görüntüyü engellerken;  ferah ve dingin bir atmosfer yaratılmış oldu.

  • SHARE:

Konsept Aşaması

Yatak odası, tasarım olarak bir evin en önemli parçalarından biridir. Günün bütün yorgunluğunun kaliteli bir biçimde atılması ve sizi ertesi güne hazırlaması açısından yatak odası, detaylara önem verilerek tasarlanmalıdır. Biz de bu bilgiler doğrultusunda, yüksek tavanlı, geniş yatak odasını tasarlarken olabildiğince az eşya kullanarak mekanın genişliğini vurgulamak istedik. Kaplamalarda kullandığımız pürüzsüz yüzeyler ve ahşap dokuları mekana dinginlik katarken derli toplu bir görünüm sağladı. Sakinleştirici beyaz ile doğanın rengi birleşince, ortaya konforlu bir yatak odası çıktı.

  • CLIENT:

    B.E

  • DATE:

    2017

  • LOCATION:

    İzmir