fbpx
Grafik Tasarım

Bahar Evleri Katalog Tasarımı

Daha önce görselleştirme ve projelendirme çalışmalarını yaptığımız Bahar Evleri için, tanıtımlarını kolaylaştırmak ve müşterileri ile olan iletişimlerini güçlendirmek için katalog tasarladık.

Proje Bilgisi

Manisa’da yer alan, konumu ve özenle düşünülmüş detayları ile bölge sakinlerinin dikkatini çeken; görselleştirme ve projelendirme çalışmalarını  gerçekleştirdiğimiz Bahar Evleri Sitesi’nin potansiyel müşterilerine ulaşmak ve tanıtımını kolaylaştırmak adına katalog tasarımını da bünyemizde gerçekleştirdik. Bahar Evleri’nin, ev sahiplerine önerdiği sosyal alanlar, ulaşım, apartman ve daire özelliklerini en anlaşılır şekilde anlatmak, bizim birincil hedefimizdi.

  • SHARE:

Konsept Aşaması

Kataloğumuzda, Bahar Evleri’nin doğa ile olan konumuna istinaden yeşil tonlarını ön plana çıkarmak istedik. Yatay olarak kullandığımız form; yaptığımız görselleştirme çalışmalarının ortaya çıkmasına sebep oldu. Aynı zamanda imajlar arasında ve arka plan olarak kullandığımız naturel desenler; tasarımı vurgularken, sayfalar arasında bir bütünlük oluşmasına yardımcı oldu. Sayfanın tamamını kaplayacak şekilde kullandığımız imajlar ise, okunabilirlik ve anlaşılabilirlik açısından; potansiyel müşterilerin aklında soru işareti oluşmamasını sağladı.

  • CLIENT:

    Bey İnşaat

  • DATE:

    2016

  • LOCATION:

    Manisa