fbpx
Mimari Tasarım

Bahar Evleri Projesi

Manisa’da yer alan Bahar Evleri için görselleştirme ve projelendirme çalışmalarımız dışında katalog tasarımı hizmeti de verdik.

Proje Bilgisi

Toplamda  2.791 m² arazi üzerine konumlandırılmış Bahar Evleri 2 Bloktan oluşan bir site olarak düşünüldü. Her katta bulundurduğu geniş iç hacme sahip 4 dairesi ve çatı katındaki dubleks ev tasarımları ile ev sahiplerine geniş ve kullanışlı alanlar yaratmak amaçlandı. Sosyal alanların çokluğu ve konforuna dikkat edilen projede, site sakinlerinin keyfini çıkarabileceği havuz ise ön planda.

  • SHARE:

Konsept Aşaması

Manisa’da yer alan Bahar Evleri, özenle düşünülmüş detayları ve doğa ile iç içe konumu ile tüm aile bireylerinin huzurla yaşayabileceği bir ortam sunmakta. Dış cephede kullanılan açılar, alışıldık bir görünümün dışına çıkarak yeni bir estetik algısı sunmakta. Konumuna istinaden geniş tutulan balkonlar ise antrasit, beyaz ve yeşilin uyumuyla keyifli alanlar yaratmakta. İç mekanlarda ise kullanılan nötr renkler zengin dokular ile birleşince ortaya elegan ve aydınlık bir ev çıktı.

  • CLIENT:

    Beyhan İnşaat

  • DATE:

    2016

  • LOCATION:

    Manisa