fbpx
İç Mimari Görselleştirme ve Uygulama

Diamond Passion

Turgutlu da bulunan Diamond Passion Konsept mağazasının İç mekan projelendirmesini ve görselleştirmelerini yaptık.

Proje Bilgisi

3 katlı ve toplam 500 m² kullanım alanı bulunan Diamond Passion Mağazasının giriş yani zemin katında bay & bayan giyim bölümü bulunuyor. Bodrum katta ayakkabı ve çanta, üst katta ise abiye & tesettür giyim bölümleri bulunmakta.

  • SHARE:

Tasarım Aşaması

Proje tasarımı müşterimizle  görüşmelerimizde alınan kararlar doğrultusunda ilerledi. Mağaza tasarımlarında hangi ürünlerin nerede kullanılacağının sergi elemanlarının oluşumunda en önemli detay olduğunun bilinciyle; proje alanında da öncelikle katlarda hangi ürünlerin sergileneceğine karar verildi. Sonrasında sergilenecek ürünlere göre şekillenen tasarımlarımızda, binanın 3 katının da birbirleriyle uyumlu olmasına da dikkat edildi.

Bodrum katında çanta ve ayakkabı ürünleri bulunduğu için onlara uygun sergi elemanları; ürünlerin önüne geçmeyecek yalın ve modern bir tasarım ile birleştirildi. Zemin katta ise yine modern ancak ahşap kullanımı ağırlıkta olan bir tasarım görüyoruz. Üst ve son katta ise abiye & tesettür bölümü yer almakta. Burada diğer katlardan farklı olarak ürünleri daha özel gösterecek rustik sergi elemanlarına yer verdik. Sonuç olarak kullanışlı ve burada alışveriş yaparken keyif alacağınız bir mekan yarattık.

  • CLIENT:

    Diamond Passion

  • DATE:

    2017

  • LOCATION

    Manisa