fbpx
Mimari Tasarım

İzka Port 1 Projesi

İzmir Bayraklı’nın yükselen yeni çehresine bakış açınızı değiştirecek bir proje, İzka Port 1 için verdiğimiz drone çekimleri ve fotorealistik görselleştirme hizmetleri.

Proje Bilgisi

Herkesin bildiği üzere Bayraklı, İzmir’in yeni yüzü olmaya aday. Gelişen hizmet sektörü ve artan kalite; İzmir’deki yeni yapılaşmayı etkisi altına alırken, yüksek yapılardan oluşan modern bir şehir oluşumuna katkı sağladı. Yeni yapılaşma içerisinde yer alan İzka İnşaat Firması ile yaptığımız iş birliği sonucunda, biz de bu oluşumun içinde yer aldık. Karşınızda, Bayraklı’nın yükselen yeni çehresine bakış açınızı değiştirecek proje; İzka Port 1 !

  • SHARE:

Konsept Aşaması

Dayı Mimarlık tarafından tasarlanan İzka Port 1 projesi için görselleştirme ve drone çekimi hizmetlerimiz ile; binanın potansiyel müşteri kitlesi ile en etkili şekilde buluşmasını sağladık. 35 Katlı binanın cephesinde kulllanılan geometrik detaylar ile cam cephenin sunduğu manzarayı doya doya seyretme ayrıcalığı, bizim fotorealistik uygulamalarımız ile birleşince ortaya İzmir’e yakışacak bir proje çıktı!

  • CLIENT:

    İzka İnşaat

  • DATE:

    2018

  • LOCATION:

    İzmir