fbpx
Mimari Tasarım

Kahire Villa Projesi

Kahire’de yer alan Mohamad Allroway İç Mimarlık Ofisi ile çözüm ortağı olduğumuz villa projesinde ev sahiplerinin isteği üzerine modern ve elegan bir bir mekan tasarladık.

Proje Bilgisi

Eviniz sizin karakterinizin bir yansıması olmalı derler. Kahire’de yer alan bu evin tasarımını da ev sahiplerinin ideallerini yansıtmak adına zengin, elegan ve modern bir yaşam alanı hayal ettik. Kullandığımız materyal seçiminden mekanın aldığı ışığa kadar bir çok alanda titizlikle çalıştığımız görselleştirme projesinin ortaya çıkan sonucundan müşterimiz kadar biz de memnun olduk.

  • SHARE:

Konsept Aşaması

Açık olarak tasarlanan ve yanında genişçe bir depolama alanı bulunduran mutfağı; kullandığımız modern detaylarla salon ile bir bütün haline getirdik. Böylece iki mekan birbirinden ayrı düşünülemez oldu. Salonda kullandığımız pürüzsüz mermer yüzeyler; aynaların yansıtıcı etkisi ile birleşince ortaya ferah ve aydınlık bir mekan çıktı. Mekan için seçilen mobilyalarda kullanılan pirinç detayları ve mora kaçan renkler mekanın zengin odkusunu pekiştirdi.

  • CLIENT:

    Allroway

  • DATE:

    2018

  • LOCATION:

    Kahire