fbpx
Mimari ve İç Mimari Tasarım

Meram Kiremit

Manisa Turgutlu da bulunan Meram Kiremit Merkez Ofislerinin projelendirmesini iç mekan tasarımlarını ve görselleştirmelerini yaptık.

Proje Bilgisi

Meram Kiremit markasını analiz ederek ve firma yetkililerinin beklentilerini dinleyerek başlayan tasarım sürecinde, müşterilerimize yardımcı olmaya ve onları en doğru tasarımı bulmak adına yönlendirmeye çalıştık. Ofis giriş katıyla tasarıma başlayarak, çalışma ofislerinden yönetici odalarına kadar en uygun ve kullanışlı çözümleri sunmaya özen gösterdik. En önemli amacımız gelen misafirlerin güzel karşılanacağı ve çalışanların rahatlığının ön planda tutulacağı bir mekan tasarlayarak dolaylı yoldan iş verimliliğini arttırmaktı.

  • SHARE:

Tasarım Aşaması

Meram Kiremit’in Merkez Ofisi’nin tasarımını yaparken firma kimliğini ön plana çıkaracak sade ve kullanışlı bir mekan yaratmak istedik. Vurgulu renk olarak seçtiğimiz kırmızı tercihini bazı oturma birimlerinde, firma logosu ve cam cephelerde görebiliriz. Onun dışındaki malzeme ve renk seçimlerinde açık ahşap ve bej tonlarının dahil olduğu soft renk skalası tercih edildi. Ofis masa ve depolama elemanlarında ise çalışanlar adına ergonomiye dikkat edildi.

  • CLIENT:

    Meram Kremit

  • DATE:

    2017

  • LOCATION

    Manisa