fbpx
Mimari Tasarım

Salkım Evleri Projesi

Manisa Turgutlu’da yer alan Salkım Evleri Sitesi için mimari görselleştirme çalışmasının yanında, katalog ve logo tasarımı gibi hizmetler de verdik.

Proje Bilgisi

Toplamda  2.250 m² alana sahip olan Salkım Evleri, bünyesinde 130 m² Basketbol Sahası ve 40 m² Çocuk Oyun Alanı dışında keyifli zaman geçirebileceğiniz sosyal dinlenme alanları ve yürüyüş yolları bulundurmakta. Site otopark + 6 kat olmak üzere 3 bloktan oluşmaktadır. 290 m² A / B Blok ile 300 m² C Blok çözümlerinde her kat 2 daire olacak şekilde projelendirilmiş olup toplamda 36 dairelik bir hacme sahiptir.

  • SHARE:

Konsept Aşaması

Manisa Turgutlu’da yer alan  Salkım Evleri, site sahiplerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı. Doğayla iç içe olan konumuna istinaden, çevre tasarımında da tüm aile bireylerinin birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar tasarlandı. İç mimaride kullanılan materyaller soft tonlar ile kullanıldığında ortaya konforlu bir atmosfer çıktı. Kullandığımız neutral tonlar huzurlu mavi tonları ve kontrast yaratan kiremit tonu ile kullanılınca ortaya çıkan modern yaşam alanı, tercih edilmeyecek gibi değil.

Salkım Evleri’nin sadece projelendirme çalışmasını değil; aynı zamanda logo ve katalog tasarımı çalışmalarını da bünyemizde gerçekleştirdik.

  • CLIENT:

    Kösen Yapı

  • DATE:

    2018

  • LOCATION:

    Manisa