fbpx
İç Mimari Tasarım

Vestel Müşteri Hizmetleri

Vestel’ in müşteri hizmetleri birimindeki iş geliştirme takımı için yeni çalışma alanları tasarladık. Ekipte yer alan arkadaşların çoğu bayan olduğu için küçük bir alanı da süt odası ve makyaj odası olarak değerlendirdik.

Değişken Mekan

Vestel Müşteri Hizmetlerinin kreatif iş geliştirme ekibi için bir o kadar kreatif bir tasarım oluşturmak gerekliydi. Motivasyonu sürekli yüksekte tutmak, rutinlik hissini ortadan kaldırmak ve ekipler arasındaki iletişimi arttırmak amacıyla üçgen, sabit olmayan masalarla ekibin sürekli değişken bir çalışma ortamına sahip olması gerektiğini düşündük. Eee kreatif ekibe, kreatif ofis yakışır 🙂

  • SHARE:

Sunum Alanı

Vestel Müşteri Hizmetleri biriminde çok fazla kullanımda olmayan açık alan, sunum ve genel toplantı alanı olarak değerlendirildi. Birimde bulunan diğer alanlardan farklı bir ortam ve tasarıma sahip olması istendiğinde hiç düşünmeden rustik bir tasarım uygulama kararı aldık. Buna ek olarak, 2 oda ve 3-4 kişilik özel toplantıların yapılacağı alan da yüksek platformla oluşturulan yeni bölüme konumlandırıldı.

  • CLIENT:

    Vestel

  • DATE:

    2017

  • LOCATION:

    Manisa